I Funcuti stigli do Češke

Novi poraz košarkaša GKK Šibenke: Pardubice slavile u Alpe Adria Cupu

Košarka   |   Autor: ŠibenikIN   |   21.11.2021 u 19:49

Valerio Baranović/ŠibenikIN/arhiva
Košarkaši GKK Šibenka poraženi su u Alpe Adria Cupu, na gostovanju u Češkoj. Domaće Pardubice slavile su rezultatom 82:67.

Od prve do posljednje minute češka je momčad držala konce igre i rezultata u svojim rukama. Imali su plus četiri na kraju prve četvrtine, a do poluvremena prednost je postala dvoznamenkasta.

I u trećoj četvrtini nastavila je rasti. Najviše je bilo plus 24. Najefikasnija četvrtina za Šibenčane bila je ona posljednja u kojoj su zabili 27 koševa, ali i primili 26 koševa.

Arslanagić sa 16, te Rebić i Paić s po 11 koševa bili su najefikasniji u šibenskim redovima.

Pardubice – GKK Šibenka 82:67 (20:16, 19:12, 17:12, 26:27)
Pardubice, Sportska dvorana Dašicka. Suci: M. Margala, S. Bara i A. Ribakovs.
Pardubice: Pekarek (4), Tkadlec, Vyoral (9), Kalny, Svrdlik (11), Svoyanovsky, Potocek (11), Burda (5), Walton (6), Svoboda (11), Šafarcik (25).
GKK Šibenka: Kujundžić (1), Arslanagić (16), Rebić (11), Živković, Gulin (8), Bašić, Grgurica, Solomun (9), Antić (4), Jambrović (7), Pleadin, Paić (11).