OBJAVA: 09.01.2016, 22:28h   •   IZMJENA: 09.01.2016, 22:28h   komentara   •     ISPIŠI

Vrlo uvjerljiva pobjeda u Kupu

Odličan ulazak u novu godinu: Košarkašice Šibenika slavile u Slavonskom Brodu

Facebook Odličan ulazak u novu godinu: Košarkašice Šibenika slavile u Slavonskom Brodu
09.01.2016, 22:28h

U prvoj utakmici 2016. godine košarkašice Šibenika, pod vodstvom Linde Antić Borak, odigrale su sjajno, zabilježile pobjedu od čak 37 koševa razlike u Slavonskom Brodu – 87:50. Bila je to utakmica Kupa Ružice Meglaj Rimac.

Od početka su Šibenčanke domaćoj ekipi dale do znanja da su stigle po pobjedu. S 27:9 dobile su prvu dionicu igre, a prednost su do poluvremena još i povisile, bilo je 22:48.

Nastavilo se efikasno i u trećoj četvrtini, prednost gostujuće ekipe i dalje je rasla: limitirale su Brođanke na samo osam postignutih koševa u trećoj četvrtini.

Neznatno su domaće igračice uspjele smanjiti prednost u četvrtoj četvrtini, no, konačnih +37 dovoljno govori o šibenskog dominaciji u Slavonskom Brodu.

Ovom pobjedom Šibenčanke, koje su predvodile Periša s 18, odnosno Cigić i Božikov s po 14 koševa, izborile su i nastavak natjecanja u Kupu Ružice Meglaj Rimac.