Podravac Gigant im nije mogao ništa: Košarkašice Šibenika upisale novu pobjedu
KLJUČNE RIJEČI
košarka
ŽKK Šibenik
          OBJAVA: 26.01.2019, 17:53h   •   IZMJENA: 26.01.2019, 19:25h   komentara   •     ISPIŠI

Melendez i Borič najefikasnije

Milan Balaban Podravac Gigant im nije mogao ništa: Košarkašice Šibenika upisale novu pobjedu
26.01.2019, 17:53h

Drugu uzastopnu pobjedu ostvarile su košarkašice Šibenika. Slavile su ove subote na gostovanju kod Podravca Gigant rezultatom 75:46.

Jako dobru partiju odigrale su šibenske košarkašice u Virju. Nakon prvih deset minuta igre imale su pet koševa prednosti (14:19). U drugoj četvrtini zaigrale su još bolje: svele su domaći sastav na samo osam postignutih koševa, pa je do odmora prednost s pet narasla na 15 koševa.

Niti u trećoj dionici igre Podravac nije došao do dvoznamenkastog broja koševa. Zabili su devet koševa, Šibenčanke čak 22, pa je prednost dodatno narasla. Rutinsko odrađivanje posla u zadnjoj dionici igre za uvjerljivu šibensku pobjedu u Podravini.

Melendez i Borič imale su double-double učinak (19 koševa, 14 skokova, odnosno 17 koševa i 11 skokova).

U sljedećem kolu šibenske će košarkašice na Baldekinu ugostiti Plamen Požegu.