OBJAVA: 13.04.2019, 21:37h   •   IZMJENA: 13.04.2019, 21:37h   komentara   •     ISPIŠI

Na Baldekinu

Poraz kadeta GKK Šibenika od Cibone, T. Ivišić i Klarin u reprezentaciji

Kadeti GKK Šibenika doživjeli su prvi domaći poraz u Jedinstvenoj ligi. Na Baldekinu ih je sa 91:88 pobijedila zagrebačka Cibona.

Facebook Naši Tići Poraz kadeta GKK Šibenika od Cibone, T. Ivišić i Klarin u reprezentaciji
13.04.2019, 21:37h

U vrlo efikasnoj prvoj četvrtini prednost od tri koša bila je na strani Zagrepčana. Ali do poluvremena Šibenčani su stigli u potpuni egal.

Poslije idućih deset minuta igre prednost je opet na strani Cibone, ovog puta plus šest. Zadnja četvrtina otišla je na šibensku stranu, ali nedovoljno da se rezultat u potpunosti preokrene i upiše pobjeda.

Ivan Živković s 26 koševa bio je najefikasniji, Pleadin je dodao 19, T. Ivišić 16, Antić 14, a Klarin 10. A čak 49 koševa na suprotnoj strani postigao je Buljević.

Dodajmo i kako će dva mlada kadeta GKK Šibenika, Tomislav Ivišić i Antonio Klarin u reprezentaciju. Pozvani su u U-16 selekciju, te će, nakon priprema u Daruvaru, igrati na međunarodnom turniru u Bellegardu, Francuska od 18. do 22.04.2019. godine.