OBJAVA: 06.04.2019, 21:27h   •   IZMJENA: 06.04.2019, 21:29h   komentara   •     ISPIŠI

Najefikasniji Slavica i Paić

ŠibenikIN/arhiva Poraz košarkaša GKK Šibenika u Zaboku: Samo četiri koša u zadnjoj četvrtini, ostanak osiguran
06.04.2019, 21:27h

Košarkaši GKK Šibenika poraženi su ove subote na gostovanju kod Zaboka rezultatom 79:65. Unatoč porazu, koji je stigao prvenstveno zbog samo četiri koša u zadnjoj dionici igre, ostanak je sada i matematički osiguran, a play-off je još uvijek moguće ostvariti.

Plus pet domaća je momčad imala u prvoj dionici igre, u kojoj su jedini šibenski strijelci bili Nakić i Paić. Držali su se uz bok domaćinu igrači Mira Jurića u drugoj četvrtini, da bi u trećoj ostvarili nešto značajniju prednost.

No, u zadnjih deset minuta Zabok je napravio veliku seriju, a Šibenčani su postigli tek četiri koša. Kao rezultat toga stigla je i pobjeda od 14 razlike za domaći sastav.

Korać zbog ozljede nije ulazio u igru, Nakić je odigrao tek devet minuta, a nekolicina ostalih igrača koji su imali problema s ozljedama su zaigrali.

U sljedećem kolu GKK Šibenik gostuje kod Bosca, a pobjeda bi značila veliki korak prema play-offu.

Zabok - GKK Šibenik 79:65 (19:15, 20:21, 16:25, 24:4)