Na Baldekinu

Poraz košarkašica Šibenika od Medveščaka: Ključna je bila treća četvrtina

Košarka   |   Autor: ŠibenikIN   |   27.02.2022 u 07:10

Facebook Naši Tići/arhiva
Košarkašice Šibenika poražene su na Baldekinu od zagrebačkog Medveščaka. Bilo je 75:68 za gostujuću ekipu.

Šibenčanke su dobro krenule u utakmicu. Poslije deset minuta igre imale su vodstvo od 11 koševa prednosti. Do odmora prednost je i dalje bila na njihovoj strani, doduše, nešto manja.

U trećoj četvrtini leži ključ šibenskog poraza u ovoj utakmici. U toj dionici igre ekipa Stipe Bralića postigla je samo šest koševa, a primila 23. Taj zaostatak nisu uspjeli nadoknaditi u zadnjoj četvrtini, pa je pobjeda pripala gošćama.

Najefikasnije u šibenskim redovima bile su Bosilj s 25 i Tilford s 20 postignutih koševa.

Šibenik – Medveščak 68:75 (25:14, 14:20, 6:23, 23:18)
Šibenik: Dragović, Baban, J. Milković, Ćuklin 7, Čala, Šarić 2, Džafić 12, Bosilj 25, Šuperba, Tilford 20, L. Milković 2. Trener: Stipe Bralić.
Medveščak: Petrak 24, Skorić 13, Hajdin 4, Jakovljević 2, Strize 6, Mandić 22, Mrdalj, Leovac, B.Vunić 3, Nimac 1, Kolovrat, Uzelac. Trenerica: Iva Borović Gregov.