Loša zadnja četvrtina

Poraz košarkašica Šibenika u Osijeku: Nisu uspjele zadržati vodstvo od 19 koševa

Košarka   |   Autor: Š.I.   |   21.03.2021 u 16:53

Facebook Naši tići/arhiva
Košarkašice Šibenika poražene su na gostovanju u Osijeku kod Murse u sedmom kolu Lige za prvakinje. Domaća je ekipa slavila rezultatom 78:72 i to nakon što su Šibenčanke imale vodstvo od čak 19 koševa razlike.

12 koševa prednosti imala je ekipa Stipe Bralića poslije deset minuta igre (25:13). A identična je prednost Šibenčanki bila i na poluvremenu.

I u trećoj četvrtini održavale su Šibenčanke svoju prednost, pa su s ukupnih +14 ušle u zadnjih deset minuta igre.

A tu dolazi do problema. Imale su šibenske košarkašice i vodstvo od 19 koševa razlike, no, nisu to uspjele sačuvati. Primile su čak 33 koša u tih deset minuta igre, postigle su samo 13, te su na kraju Osječanke slavile s plus šest.

Washington je ubacila 18 koševa, Dujić 15, dok je Ujević imala double-double učinak (16 koševa, 11 skokova).