OBJAVA: 13.01.2019, 21:29h   •   IZMJENA: 13.01.2019, 21:29h   komentara   •     ISPIŠI

Odluka u zadnjoj četvrtini

Facebook Naši Tići/arhiva Poraz košarkašica Šibenika u Puli: Nije pomogao double-double učinak Chiabov i Vukšić
13.01.2019, 21:29h

Košarkašice Šibenika poražene su na gostovanju kod Pule 91. Domaći je sastav slavio s 91:82.

Nastavilo se prvenstvo za košarkašice, a košarkašice Šibenika otvorile su ga porazom na istarskom poluotoku. Plus šest (27:21) imale su domaće košarkašice na kraju prve četvrtine igre, a do poluvremena ekipa Stipe Bralića smanjila je zaostatak na minus dva.

U efikasnoj trećoj četvrtini svaka je ekipa postigla po 24 koša, što je garantiralo neizvjesnu završnicu utakmice. A na šibensku žalost, uspješnije su bile Puljanke koje su na kraju slavile s devet koševa prednosti.

U šibenskim redovima posebno su se istakle Chiabov s 22 koša i 12 skokova, te Vukšić sa 17 koševa i 11 skokova.

U sljedećem kolu šibenske košarkašice na Baldekinu dočekuju Zagreb.