Još se čeka prva pobjeda u sezoni

Poraz na startu Alpe Adria Cupa: Patrioti Levice bolje od GKK Šibenke na Baldekinu

Košarka   |   Autor: Š.I.   |   28.09.2021 u 20:14

Valerio Baranović/ŠibenikIN
Košarkaši GKK Šibenke poraženi su na startu Alpe Adria Cupa. Na svomu su Baldekinu poraženi od Patrioti Levica rezultatom 79:64.

I treći poraz doživjela je momčad Damira Milačića u isto toliko odigranih utakmica na početku sezone. Nakon prvenstvenih poraza od Gorice i Sonik Puntamike, stigao je i prvi poraz u europskom natjecanju.

Gosti su već nakon deset minuta igre imali dvoznamenkastu prednost (23:12). A do poluvremena prednost je još više porasla. Šibenčani su ponovno bili napadački slabo raspoloženi, postigli su samo 29 koševa u 20 minuta prvog poluvremena.

I treća dionica igre pripala je gostima, a samo su u zadnjoj četvrtini, kad je susret već bio odlučen, domaći košarkaši uspjeli malo smanjiti konačni zaostatak.

S po 13 koševa najefikasniji u šibenskim redovima bili su Bašić i Paić, 12 je dodao Arslanagić.

Za vikend GKK Šibenik igra treće kolo HT Premijer lige, na Baldekin stiže Zabok.

Dodajmo i da je jako mali broj gledatelja došao pogledati prvu europsku utakmicu GKK Šibenke nakon dugo godina.