OBJAVA: 10.05.2016, 21:44h   •   IZMJENA: 10.05.2016, 21:44h   komentara   •     ISPIŠI

Zadnje kolo Lige za ostanak

arhiva/ŠibenikIN Poraz u Slavoniji za kraj sezone: VROS bolji u utakmici bez značaja za Jolly JBS
10.05.2016, 21:44h

Košarkaši Jolly JBS-a porazom su zaključili sezonu. U Osijeku su poraženi od VROS Osijeka rezultatom 81:67, a bila je to utakmica koja momčadi Ivana Velića rezultatski nije značila baš ništa budući da su ostanak potvrdili u prošlom kolu.

Već u prvoj četvrtini domaćini su osigurali dvoznamenkastu prednost – 29:18. A do poluvremena Osječani su postigli 48 koševa, na drugoj strani Velićeva je momčad zabila 31 koš.

Drugo poluvrijeme bilo je rutinsko odrađivanje posla za domaću momčad. A Velić je poklonio veliku minutažu mladom Kristijanu Vladoviću koji je za 25 minuta igre postigao 12 koševa uz šest skokova i dvije asistencije.

Kraj utakmice Jolly JBS je dočekao na -14 (81:67). Uz Vladovića, iskočio je još jedan mladi igrač, a to je Ivan Perković – 14 koševa. Dvoznamenkasti su bili još i Vrlika i Brkić (svaki po deset koševa).

VROS OSIJEK – JOLLY JBS 81:67 (29:18, 19:13, 15:9, 18:27)
Suci: Siniša Herceg (Zabok), Krunoslav Peić (Slavonski Brod) i Živko Mirilović (Karlovac)
VROS OSIJEK: Vincetić, Zebić 9, Došen 3, Bušić, Bičvić 5, Pandurić 16, A. Šarac 18, Krajina 11, Karlović 6, Turalija 2, J. Šarac 2.
JOLLY JBS: Gulam 7, Pavlović 5, Mustapić, Kraljević, Vrlika 10, Brkić 10, Perković 14, Segarić 9, Vladović 14, Elez, Petković.