OBJAVA: 30.08.2020, 11:02h   •   IZMJENA: 30.08.2020, 11:02h   komentara   •     ISPIŠI

Protiv Dinama Zagreb

Prva pobjeda GKK Šibenke u pripremama: Solomun i Antić najefikasniji

KK Dinamo Zagreb Prva pobjeda GKK Šibenke u pripremama: Solomun i Antić najefikasniji
30.08.2020, 11:02h

Košarkaši GKK Šibenke upisali su prvu pobjedu u pripremnom razdoblju. Nakon poraza od Gorice u Zagrebu su pobijedili Dinamo Zagreb rezultatom 78:60.

Već nakon prve četvrtine momčad Dženana Rahimića imala je 13 koševa prednosti, što su malo povećali do poluvremena. Mirno su to vodstvo držali u drugom poluvremenu.

Najefikasniji su bili Solmun s 15 i Antić s 13 koševa.