SADA ČITATE
KLJUČNE RIJEČI
dario šarić
          OBJAVA: 06.01.2018, 10:01h   •   IZMJENA: 06.01.2018, 10:04h   komentara   •     ISPIŠI

Jednostavno briljira

Screenshot Šarić je sinoć opravdao titulu igrača mjeseca: Još jedna odlična igra u uvjerljivoj pobjedi Philadelphie
PIŠE Š.I.
06.01.2018, 10:01h

Još jednu odličnu utakmicu odigrao je sinoć šibenski NBA košarkaš Dario Šarić kojeg su jučer njegovi 76ersi proglasili igračem mjeseca. Darijeva Philadelphia u zadnjoj utakmici pobijedila je Detroit Pistonse rezultatom 114:78.

Darijevoj momčadi to je četvrta pobjeda u nizu, a šibenski košarkaš sinoć na na parketu bio 20 minuta tijekom kojih je zabio 11 koševa. Uz to, Šarić je imao šest skokova i tri asistencije.

Usprkos sjajnoj seriji 76erisi su tek deveta momčad Istoka s jednakim omjerom pobjeda i poraza.

Dragan Bender igrao je 23 minute za Phoenix u porazu 103:89 od San Antonio Spursa. Hrvatski košarkaš zabio je pet poena, upisao četiri asistencije i tri skoka uz šut za tricu 1/5.
Spurse su do pobjede nosili Leonard i Ginobili s po 21 poenom, Pau Gasol dodao je 15 poena i sedam skokova, a najbolji kod Sunsa bio je Booker s 21 poenom, četiri asistencije i pet skokova. Spursi su treći na Zapadu, a ovo im je 27. pobjeda u 40 utakmica ove sezone. Sunsi su 11. i upisali su drugi poraz zaredom, prenosi Index.