S NBA parketa

Šarić u porazu Thundera dobio tek pet minuta na parketu: Postigao jednu tricu

Košarka   |   Autor: HINA   |   09.03.2023 u 09:25

Screenshot/Youtube
Dario Šarić je na gostovanju kod svoje bivše momčadi Phoenix Sunsa odigrao tek 5:32 minuta za Oklahoma City Thunder i za to vrijeme postigao tri poena (šut za dva 0-1, trica 1-1) uz jedan skok u uvjerljivom 101-132 porazu.

Dario Šarić je na gostovanju kod svoje bivše momčadi Phoenix Sunsa odigrao tek 5:32 minuta za Oklahoma City Thunder i za to vrijeme postigao tri poena (šut za dva 0-1, trica 1-1) uz jedan skok u uvjerljivom 101-132 porazu. Bila je to utakmica u kojoj se očekivao debi Kevina Duranta na domaćem terenu za Sunse, ali veliki strijelac se poskliznuo tijekom zagrijavanja i ozlijedio lijevi gležanj pa je propustio dvoboj. Stvari u svoje ruke stoga je preuzeo Devin Booker i bio prvi strijelac dvoboja sa 44 ubačaja, od toga 30 u prvom poluvremenu. Kod gostiju, koji su opet igrali bez Shaija Gilgeous-Alexandera, najefikasniji je bio Lindy Waters sa 23 koša.

Phoenix je četvrtom pobjedom zaredom stigao do omjera 37-29 i još uvijek je četvrti na Zapadu, dok je Oklahoma Citysa 31-35 na 11. mjestu Zapada, prvom koje ne vodi niti u "play in".