OBJAVA: 19.01.2017, 09:05h   •   IZMJENA: 19.01.2017, 15:50h   komentara   •     ISPIŠI

No Pasaran

Šarićeve dvije uzastopne blokade NBA proglasila potezom tjedna

Screenshot/You tube Šarićeve dvije uzastopne blokade NBA proglasila potezom tjedna
PIŠE M.K.
19.01.2017, 09:05h

Philadelphia Sixersi svladali su sinoć Toronto Raptorse rezultatom 94:89 i tako došli do svoje 14 pobjede u sezoni, sedme u zadnjih devet susreta. Naš Dario Šarić odigrao je još jednu solidnu utakmicu, zabio je osam koševa uz 30 posto šuta, skočio je devet puta, ali i podigao publiku na noge s dvije sjajne blokade koje je NBA proglasila potezom tjedna.

Igrala se zadnja četvrtina, a Dario je u samo nekoliko sekundi blokirao pokušaje zakucavanja igrača Raptorsa i time oduševio suigrače, a pogotovo Joela Embiida, jednog od najboljih blokera cijele NBA lige.

Orlando Magic je u gostima izgubio od New Orleansa 118:98, a Mario Hezonja je za 17 minuta zabio osam koševa (šut 3/5), uz pet skokova i jednu asistenciju.