OBJAVA: 02.12.2018, 08:57h   •   IZMJENA: 02.12.2018, 08:57h   komentara   •     ISPIŠI

Malo je nedostajalo

Milan Balaban Splićanke se provukle na Baldekinu: Šut Marin za pobjedu košarkašica Šibenika nije ušao
02.12.2018, 08:57h

Tako malo nedostajalo je da košarkašice Šibenika na svom Baldekinu pobijede do sada neporažene Splićanke. Gošće su na kraju slavile rezultatom 84:82, a valja naglasiti da su Šibenčanke imale šut za pobjedu.

Odličnu utakmicu odigrala je ekipa Stipe Bralića i prava je šteta što dobra igra nije rezultirala pobjedom, trećom u prvenstvu ove sezone.

Nedostajalo je i malo sreće, jer da je ušao zadnji šut Ine Marin slavile bi Šibenčanke svoju pobjedu protiv Splićanki koje ove sezone ne znaju za poraz.

Plus pet imale su gošće na kraju prve četvrtine. Do poluvremena preokret: Šibenčanke su stigle prednost, a potom i povele.

Neizvjesnost se nastavila i u drugom poluvremenu. Uoči zadnjih deset minuta igre rezultat je bio u potpunosti izjednačen, da bi u dramatičnoj završnici stigao već opisani trenutak u kojem šut Marin za pobjedu nije ušao.

Kod Šibenčanki najefikasnije su bile Mihić s 25, Borić s 21 i Marin s 19 koševa.

Šibenik – Split 82:84 (21:26, 23:14, 22:26, 16:18)
Šibenik: Marin 19, Chiabov 4, Ćaleta -, Mihić 25,  Barišić -, Borić 21, Vukšić 10, Skrozić -, Obratov 0, Pavičić 3, N.Dujić -, Čulina -.
Split: Ivančević 3, Miše 10, Buzov 25, Silov 16, Turić -, Barać 3, Brnas 5, Tomičić -, Dedić 17, Perić 5.