OBJAVA: 30.03.2019, 19:22h   •   IZMJENA: 30.03.2019, 19:22h   komentara   •     ISPIŠI

Iznimno važan susret

Košarkaši GKK Šibenika na vrlo dojmljiv način odradili su vrlo važnu utakmicu. Rezultatom 100:84 pobijedili su na Baldekinu Škrljevo, gotovo sigurno pobjegli od pretposljednjeg mjesta na tablici, ali i napravili veliki korak prema play-offu trećom uzastopnom pobjedom.

arhiva ŠibenikIN Treća pobjeda u nizu, play-off sve bliži: GKK Šibenik savladao na Baldekinu Škrljevo
30.03.2019, 19:22h

Što žele u ovoj utakmici šibenski su košarkaši pokazali odmah od starta. Početnih 0:4 vrlo je brzo anulirano, uslijedila je velika šibenska serija i stvari su krenule u željenom smjeru.

Plus 11 s kraja prve četvrtine do poluvremena je još povećano. Gosti su ostali bez ozlijeđenog Ušića, a to su igrači Mira Jurića znali itekako koristiti. Bili su dominantni u reketu, trica je funkcionirala odlično i kao rezultat toga stigla je nova pobjeda na veliko zadovoljstvo raspjevanih Funcuta, ali i ostatka publike.

Nik Slavica bio je najefikasniji s 28 koševa, Nakić je ubacio 17, Mileković 13, a Paić 10 koševa.

Velikoj akciji prikupljanja pomoći za Milu Rončević priključili su se i Funcuti. Prikupljali su novac u svojim prostorijama, ali i u dvorani, a sve će uplatiti na račun za liječenje malene Riječanke.

U sljedećem kolu košarkaši GKK Šibenika igraju protiv Zaboka.

GKK Šibenik - Škrljevo 100:84 (28:17, 30:22, 22:21, 20:24)
Šibenik, dvorana na Baldekinu. Gledatelja 750.
Suci: Martin Vulić, Leo Roglić i Marko Živaljić
GKK Šibenik: Mileković (13), Šarić (12), Vuko (11), Gulin (4), Bašić (3), Ivišić, Vlaić, Nakić (17), Korać, Slavica (28), Paić (10), Klepo (2).
Škrljevo: Šarac, Yacoubou (6), Štemberger (2), Ušić (4), Lebo (3), Barnjak (25), Uljarević (15), Kučan, Cvitković (4), Williams (25), Krstanović.