OBJAVA: 08.12.2018, 19:30h   •   IZMJENA: 08.12.2018, 19:30h   komentara   •     ISPIŠI

U nedjelju protiv istog protivnika

Facebook Naši Tići Treća prvenstvena pobjeda košarkašica Šibenika: Na krilima Obratov slavile u Osijeku
08.12.2018, 19:30h

Košarkašice Šibenika stigle su ove subote do treće prvenstvene pobjede. Sa 75:68 slavile su u Osijeku kod Murse.

Bio je to neizvjestan susret koji je na kraju otišao na stranu ekipe Stipe Bralića, no, krenimo redom. Poslije prvih deset minuta igre rezultat je bio u potpunosti izjednačen – 16:16. Do odmora domaća je ekipa stekla osam koševa prednosti.

Ali nastavak prolazi u dominaciji Šibenčanki. Prvo su na kraju treće dionice igre stigle na samo minus jedan, da bi se u zadnjoj četvrtini uspjele malo odvojiti i upisati važnu pobjedu.

Do trijumfa su ih vodile Obratov s 22 koša, Marin s 15, te Vukšić i Mihić s po deset koševa.

Već sutra, nedjelja, ove će dvije ekipe u Osijeku odigrati novu utakmicu, ovog puta u Kupu Ružice Meglaj Rimac.