OBJAVA: 19.01.2021, 21:01h   •   IZMJENA: 19.01.2021, 21:01h   komentara   •     ISPIŠI

Revanš za poraz u prvoj utakmici

Visok poraz košarkaša GKK Šibenke na Gripama: Miković zabio 30 koševa

Valerio Baranović/ŠibenikIN Visok poraz košarkaša GKK Šibenke na Gripama: Miković zabio 30 koševa
19.01.2021, 21:01h

Košarkaši GKK Šibenke poraženi su ovog utorka na splitskim Gripama od domaćeg Splita rezultatom 108:77.

U prvoj međusobnoj utakmici na Baldekinu slavili su Šibenčani, a Splićani su se sada revanširali za taj poraz.

Neizvjesno je u prvoj četvrtini: dobila ju je Skelinova momčad s jednim košem prednosti – 17:16. Ali do poluvremena odvojili su se na dvoznamenkastu prednost postigavši pri tome čak 31 koš u drugoj četvrtini.

Prednost je nastavila rasti u trećoj četvrtini. Nisu Šibenčani mogli parirati raspoloženom domaćem sastavu, koji je vrlo efikasan i u zadnjoj dionici igre, postigli su čak 36 koševa.

Miković je u šibenskim redovima s 30 koševa bio daleko najefikasniji igrač. Jedini dvoznamenkasti još je bio Freeman s 15 koševa. Splićane su predvodili Čampara s 19, Mesiček s 15 i Marčinković s 13 koševa.