OBJAVA: 03.02.2020, 21:24h   •   IZMJENA: 03.02.2020, 21:24h   komentara   •     ISPIŠI

Držali se do polovice treće četvrtine

Visok poraz košarkaša GKK Šibenke u Krešinu domu u Zadru

Milan Balaban Visok poraz košarkaša GKK Šibenke u Krešinu domu u Zadru
03.02.2020, 21:24h

Košarkaši GKK Šibenke doživjeli su poraz na Višnjiku, u dvorani Krešimira Ćosića. Domaćin Zadar slavio je rezultatom 103:76.

Dobro je momčad Edija Dželalije ušla u utakmicu. Zahvaljujući raspoloženom Toniju Nakiću imali su vodstvo od najvećih plus osam (14:6). Ali do poluvremena Zadrani su smanjili na samo minus dva.

Do poluvremena prednost je prešla na stranu domaćeg sastava. A u drugom poluvremenu do izražaja je u potpunosti došla 'duža klupa' i veća kvaliteta domaćina. Prednost je samo rasla, do konačnih +27.

Toni Nakić bio je daleko najraspoloženiji igrač gostiju, postigao je čak 26 koševa. Pratio ga je Vuko s 19 koševa.

Zadar – GKK Šibenka 103:76 (18:20, 22:15, 32:19, 32:22)
Suci: Hadžić, Terlević i Mustapić.
ZADAR: Allen , Ivanov 4, Siriščević, Ahmed 20, Palokaj, Vuković 2, Junaković 9, Mavra 11, Fundić 16, Planinić 20, Gilbert 11, Uljarević 10.
GKK ŠIBENKA: Mileković 5, Šarić 4, Vuko 19, Bašić 3, Vraneš 8, Ivišić 2, Nakić 26, Vlaić 3, Jurković 6, Vladović.