OBJAVA: 08.05.2016, 00:16h   •   IZMJENA: 08.05.2016, 00:16h   komentara   •     ISPIŠI

Ostalo još gostovanje kod VROS Osijeka

Visoka pobjeda Jolly JBS-a nad Alkarom za definitivnu potvrdu ostanka u Ligi

arhiva/ŠibenikIN Visoka pobjeda Jolly JBS-a nad Alkarom za definitivnu potvrdu ostanka u Ligi
08.05.2016, 00:16h

Domaćom pobjedom nad sinjskim Alkarom, i to vrlo uvjerljivom – rezultatom 76:44, košarkaši Jolly JBS-a i definitivno su osigurali ostanak kolo prije kraja sezone.

Bila je to od početka do kraja jednosmjerna utakmica. Velićev je sastav otvorio susret vodstvom od 14:0. Imaju domaćini i 25:6, a tek tada, u zadnjoj minuti četvrtine, Sinjani preko Svaline postižu prvi koš iz igre.

Na poluvremenu domaća momčad ima +11 (34:23), a prednost nastavlja rasti u drugom dijelu. U 26. minuti Jolly ima dvostruko više zabijenih koševa nego primljenih 53:26, a rezultatom 58:31 ulazi se u zadnju četvrtinu.

Rutinski su domaćini odradili utakmicu do kraja. Segarić s 21 košem (i sedam asistencija) bio je najefikasniji u domaćim redovima, Perković je ubacio 17, Brkić 11, a Petković deset.

Sezonu će košarkaši Jolly JBS-a zaključiti na gostovanju u Osijeku u utorak.