OBJAVA: 27.10.2019, 15:58h   •   IZMJENA: 27.10.2019, 15:58h   komentara   •     ISPIŠI

Drugo kolo Druge lige

Vrlo visoka pobjeda kadeta OKK Dražen Petrovića protiv Mislava na Baldekinu

Facebook Šibenka Vrlo visoka pobjeda kadeta OKK Dražen Petrovića protiv Mislava na Baldekinu
27.10.2019, 15:58h

U drugom kolu Druge lige kadeti OKK Dražen Petrović upisali su visoku pobjedu. Na Baldekinu su sa 106:75 pobijedili Mislav.

Raspoloženi i raspucani mladi šibenski košarkaši imali su vodstvo od pet koševa prednosti na kraju prve četvrtine (30:25). Do poluvremena prednost je postala dvoznamenkasta.

Gosti su uoči zadnjih deset minuta igre neznatno smanjili šibensko vodstvo, a onda su igrači Petra Maleša u zadnjoj četvrtini zabili 31, a primili samo 11 koševa.

Pleadin je bio najefikasniji s 19 koševa, po 18 su ubacili Gulin, T. Ivišić i Vlaić.

OKK Dražen Petrović - KK Mislav 106:75 (30:25, 26:18, 19:21, 31:11)

OKK Dražen Petrović:  Pleadin 19, Klarin 6, Veldić, Topić, Gulin 18, Šarić, Kuvač 2, Vrančić 4, Z. Ivišić 17, T.Ivišić 18, Lapić 6, Vlaić 18. Trener: P. Maleš.