OBJAVA: 26.03.2016, 18:26h   •   IZMJENA: 26.03.2016, 18:26h   komentara   •     ISPIŠI

Županijska nogometna liga

I. J. Drnišani i drugi put bolji od Šibenika 2: Tetlo i Radeljak donijeli pobjedu DOŠK-u
26.03.2016, 18:26h

I drugi put, u samo tjedan dana, nogometaši drniškog DOŠK-a zabilježili su pobjedu nad Šibenikom 2. Nakon pobjede na Podvornici, u Crnici su bili još rezultatski uvjerljiviji – bilo je 2:0.

Mreža Paška Stanića prvi se put zatresla u 36. minuti kad je poentirao Tetlo. Šibenik 2, koji je igrao u skroz mladom sastavu, bez iti jednog igrača koji je s prvom momčadi, nije mogao do izjednačenja.

Na drugoj strani, prednost su povećali gosti. Kranjac je startao na Matića u 16 metara, sudac Radnić je pokazao na bijelu točku, a siguran realizator bio je Antonio Radeljak, koji je u igru ušao u drugom poluvremenu.

ŠIBENIK 2 – DOŠK 0:2 (0:1)