OBJAVA: 12.03.2017, 09:13h   •   IZMJENA: 12.03.2017, 09:13h   komentara   •     ISPIŠI

Drama na Podvornici u Županijskom Kupu

Drniški DOŠK kao Barcelona: Do 87. gubili 4:1 pa prošli na penale

Facebook NK DOŠK Drniški DOŠK kao Barcelona: Do 87. gubili 4:1 pa prošli na penale
12.03.2017, 09:13h

Janjevo je na drniškoj Podvornici, u utakmici Županijskog nogometnog Kupa, u 87. minuti, imalo vodstvo od 4:1. No, još jedna drama, vrlo slična onoj u Ligi prvaka, odigrala se potom i u Drnišu.

Vodili su gosti s 4:1 i činilo se mirno brodili prema sljedećoj rundi natjecanja. No, Drnišani tada rade svojevrsno sportsko čudo. Roko Goreta smanjuje na 2:4 u 87. minuti. Novi gol stiže u prvoj minuti sudačke nadoknade.

A ludilo na Podvornici donio je Matić koji je za 4:4 zabio u trećoj minuti nadoknade. Donijelo je to onda i raspucavanje s bijele točke u kojem su Drnišani bili uspješniji.

- Čestitke seniorima koji su pokazali karakter te dokazali da se i u najnižem rangu mogu doživjeti mala čuda koja će se dugo pamtiti. Bravo dečki i hvala što niste odustali kad se činilo da je sve gotovo – poručili su iz NK DOŠK-a putem Facebook stranice kluba.