OBJAVA: 14.02.2016, 19:08h   •   IZMJENA: 14.02.2016, 19:08h   komentara   •     ISPIŠI

Još jedan poraz HNK Šibenika u pripremama

Druga momčad Hajduka pobijedila narančaste: Presudio jedan pogodak

14.02.2016, 19:08h

U sedmoj pripremnoj utakmici nogometaši Šibenika doživjeli su drugi poraz. Nakon Zadra na Stanovima, pobijedio ih je trećeligaš Hajduk 2 na pomoćnom travnjaku splitskog stadiona.

Jedini pogodak pao je u 22. minuti kad je Jandrek iskoristio asistenciju Vojkovića i pogodio za pobjedu svoje momčadi.

Za narančaste je na Poljudu zaigrao i Marko Jurić koji će, vrlo vjerojatno, na proljeće nositi šibenski dres. – Riječ je o stoperu koji je i ovo ljeto bio kod nas na probi, pa je igrao za Segestu. Odigrao je protiv Hajduka 2 17-18 minuta. Znam što može, gledao sam ga i u dvije prvenstvene utakmice protiv nas, donosi nam širinu i čvrstinu. Trebao bi biti registriran – kazao je trener nogometaša Šibenika Mirko Labrović.

A o utakmici u kojoj je njegova momčad poražena Labrović je kazao: - Nismo se snašli na umjetnoj travi, a gol smo primili naivno. Ova je utakmica došla nakon četiri – pet teških treninga i ono što je sigurno morat ćemo raditi na osvježenju momčadi. Samo molim Boga da svi igrači budu zdravi što prije.

Utakmicu na umjetnoj travni pomoćnog terena u Splitu propustili su ozlijeđeni Barać i Okechukwu. Stasiti stoper trebao je s treninzima početi od utorka, no, sad ga je zaustavila bolest (povišena temperatura). Ali, od utorka bi sa Šibenčanima konačno trebao početi trenirati Marko Pervan, veznjak posuđen iz prvoligaša Splita. I tu neće biti kraj kad su novi igrači, odnosno pojačanja u pitanju.

Sljedeću utakmicu narančasti bi trebali odigrati u srijedu (Vodice ili DOŠK), a u subotu je na programu generalka, protivnik je na Šubićevcu Jedinstvo iz Bihaća.

HAJDUK 2 – ŠIBENIK 1:0 (1:0)
Strijelci: Jandrek 22'
HAJDUK 2: Grbić, Relota, Imamović, Ismajli, Žile, Kraljević, Jandrek, Llanos, Basha, Delić, Vojković. Od 60. minute: Ljubić, Perković, Jozić, Franić, Vrljičak, Sršen, A. Kovačević, Buljan, Puljić, Andrijašević, Jović.
ŠIBENIK: H. Slavica, Šare, Grković, A. Živković, Milić, G. Živković, Bartulović, Maleš, M. Slavica, Vukorepa, Solomon. Još su igrali: Nwolokor, B. Španja, Šimat, Vidas, Pecolaj, Bektaši, Celić, Polić, Fuštin, Jurić.