OBJAVA: 19.11.2011, 18:17h   •   IZMJENA: 19.11.2011, 18:17h   komentara   •     ISPIŠI

Bez pobjednika na Šubićevcu

Dva penala za remi

PIŠE Šibenik IN
19.11.2011, 18:17h

Novi prvoligaš iz Lučkog osvojio bod

U vjerojatno najlošijoj partiji otkako ih je preuzeo trener Goran Tomić nogometaši Šibenika odigrali su bez pobjednika 1-1 protiv novoh prvoligaša. Igrači Lučkog iznenađeujuće otvorenim gardom su ušli u dvoboj na Šubićevcu, koji je započeo minutom šutnje za žrtve Vukovara i Škabrnje, ali i za preminulu Šibenikovu legendu Zvonka Tedlinga te preminule navijače i prijatelje kluba Gorana Ninića i Špiru Ivana Kunčića. Gosti su s tri napadača u ekipi malo iznenadili Narančaste, a imali su i prve dvije šanse. Ali, najbolju priliku u prvom dijelu zapucao je Dražen Jelić. Šibenski napadač u 24.minuti mogao je donijeti prednost ali njegov udarac je bio neprecizan. Gosti su u vodstvo došli u 44.minuti. Medvid je skrivio jedanaesterac, a precizan s bijele točke bio je Nikola Rak za 0-1.

Šibenik je brzo poravnao, Malčić je zaradio penal, a Bačelić-Grgić zabio za 1-1 u 50.minuti. Šibenik je u nastavku odigrao puno jalovije, praktički bez prave šanse. Doduše, ni gosti nisu bili konkretni kao u prvih 45 minuta. Na koncu je završilo bez pobjednika s tim da su gosti ipak puno zadovoljniji podjelom bodova.

Željko Kopić, trener Lučkog:-Divim se Šibenčanima, imaju karakterne igrače, rade i žive u teškim okolnostima. No, mi smo po meni danas zaslužili ovaj bod, a bili smo bliži i pobjedi.

Goran Tomić, trener Šibenika:-Upozoravao sam prije meča da će utakmica s Lučkim biti jako teška. Teško ih je bilo probiti, ali nemam što prigovoriti igračima.

Utakmicu na Šubićevcu pratilo je oko 1.000 gledatelja, a pravdu je dobro dijelio Čakovčanin Križarić.