OBJAVA: 02.11.2015, 20:42h   •   IZMJENA: 02.11.2015, 20:42h   komentara   •     ISPIŠI

Prvenstvene utakmice u Dalmatinskoj ligi

Dvostruka pobjeda u Makarskoj: Slavili i mlađi pioniri i juniori HNK Šibenika

arhiva/ŠibenikIN Dvostruka pobjeda u Makarskoj: Slavili i mlađi pioniri i juniori HNK Šibenika
02.11.2015, 20:42h

Mlađi pioniri i juniori HNK Šibenika zabilježili su ovog ponedjeljka prvenstvene pobjede u Dalmatinskoj ligi. Slavili su u Makarskoj rezultatima 3:1, odnosno 4:2.

Prvi su na teren protiv Zmaja istrčali mlađi pioniri koji su nastavili svoju sjajnu seriju. Zabilježili su još jednu pobjedu, osmu u isto toliko odigranih utakmica. U pobjedi od 3:1 golove su zabijali Duje Škugor, Luka Bilan i Karlo Zoričić.

Duje Škugor, najmlađi stipendist HNK Šibenika, uvjerljivo je vodeći strijelac lige, zabio je već 22 gola, a prošlo je tek osam utakmica.

Juniori Šibenika pobijedili su s 4:2. Već do kraja prvog dijela vodili su s 3:0. Jure Copić poentirao je u 15. i 35. minuta, a potom i Antonio Imširović u 41. minuti. Luka Celić pogađa za 0:4 u 51. minuti, a do kraja utakmice Šibenčani primaju dva gola i ostaju s igračem maje, jer je crveni karton dobio Ivan Stanić.

U sljedećem kolu za vikend, u nedjelju, mlađi pioniri  i juniori će u Crnici ugostiti Imotski.