OBJAVA: 28.04.2015, 21:39h   •   IZMJENA: 29.04.2015, 08:00h   komentara   •     ISPIŠI

Prijateljska utakmica u Račicama

FOTO Pet golova, četiri strijelca: Pobjeda nogometaša Šibenika protiv Vodičana

I. J. FOTO Pet golova, četiri strijelca: Pobjeda nogometaša Šibenika protiv Vodičana
28.04.2015, 21:39h

U sklopu priprema za subotnji domaći susret protiv BŠK Zmaja iz Blata na Korčuli, nogometaši Šibenika odradili su pripremnu utakmicu protiv županijskog ligaša Vodica u Račicama. Narančasti su pobijedili s 5:1, a sve su golove postigli napadači: dva Ante Živković, a po jedan Igor Prijić, Ivica Zelić i Toni Grubišić.

Već u sedmoj minuti narančasti su stigli do vodstva: G. Živković je dao loptu na desnu stranu, gdje je Fuštin odigrao dupli pas s Pecolajem, a potom precizno ubacio za Prijića koji trese mrežu domaćeg vratara. Vodičani su izjednačili u 25. minuti preko Mate Bašića koji je iskoristio asistenciju Vukovića. A do kraja prvog dijela Labrovićeva je momčad došla do još jednog gola: strijelac je bio Zelić, a asistent Marina.

U 69. minuti i treća je lopta završila u vodičkom golu: Perica je ubacio s desne strane, a A. Živković glavom loptu poslao u mrežu. I 11 minuta kasnije strijelac je isti, a u ulozi se asistenta ovog puta našao Grubišić. Za konačnih 1:5 poentirao je Toni Grubišić.

Trener Šibenika Mirko Labrović priliku je dao svim igračima, osim Kartelu i Vukorepi koji su susret promatrali 'u civilu', dok je Božinović, koji nema pravo nastupa zbog kartona u sljedećem kolu, odradio trening.

VODICE – ŠIBENIK 1:5 (1:2)
Vodice, igralište Račice, gledatelja 20
Sudac: Luka Mrčela – Šibenik
VODICE: Juričev-Ivin, Grubelić, Junaković, Lekaj, Mijić, Bašić, Skočić, Škerić, Vlahov, Kursan, Vuković. Još su igrali: Nikolac, Troskot, Višić, Radonić, Mudronja. Trener: Darko Vlatković.
ŠIBENIK: Jelić, Pecolaj, I. Stanić, Škugor, Ljevo (od 25. B. Španja), G. Živković (od 31. Marina), Puclin (od 31. Perica), Fuštin, Rendić (od 31. T. Španja), Zelić, Prijić. II. poluvrijeme: Jelić (od 61. Slavica), Pecolaj (od 61. Bartulović), I. Stanić (od 61. Barać), Škugor (od 61. Maleš), B. Španja (od 61. Šare), Perica (od 84. Vikario), T. Španja, Fuštin (od 61. Grubišić), Marina, Zelić (od 61. Marenzi), Prijić (od 61. A. Živković). Trener: Mirko Labrović.