OBJAVA: 02.10.2019, 19:12h   •   IZMJENA: 02.10.2019, 19:12h   komentara   •     ISPIŠI

Povećana prednost nad pratnjom

Facebook HNK Šibenik Iz Međimurja se narančasti vraćaju s bodovima: Juričić i Prince donijeli slavlje!
02.10.2019, 19:12h

Još jednu gostujuću pobjedu upisali su nogometaši Šibenika. Na teškom i skliskom travnjaku u Čakovcu, pobijedili su domaće Međimurje s 2:1 i tako još više učvrstili svoju lidersku poziciju na tablici. Strijelci su bili Juričić i Prince.

Već u 13. minuti Šibenik je stigao do vodstva. Mrežu domaće momčadi zatresao je Juričić. Bio je to njegov četvrti gol u sezoni.

Početkom nastavka domaćin je do izjednačenja stigao s bijele točke, nakon što je jedanaesterac skrivio Karlo Bilić. Strijelac je bio Novoselec.

Rendulić je na startu na klupi ostavio Princea, a u igru ga je gurnuo u 59. minuti. I upravo je šibenski Ganac u 75. minuti zatresao Koprićevu mrežu. Treći gol Princea u sezoni narančastima je tako donio novo gostujuće slavlje.

Prednost Šibenika na tablici sad se povećala. Nad glavnim konkurentom Rudešom iznosi čak sedam bodova. U pratnji Šibenika je Orijent sa šest bodova manje, potom, Osijek 2, Rudeš i Sesvete sa sedam bodova manje.

Već u subotu narančaste čeka novi dvoboj: na Šubićevac stiže Dinamo 2.

MEĐIMURJE – ŠIBENIK 1:2 (0:1)