OBJAVA: 22.09.2019, 09:02h   •   IZMJENA: 22.09.2019, 09:02h   komentara   •     ISPIŠI

Strijelci Rendić i Tabula

Na Račicama pao Split: Prva povijesna pobjeda Vodičana u 3. HNL jug

Facebook Naši Tići Na Račicama pao Split: Prva povijesna pobjeda Vodičana u 3. HNL jug
22.09.2019, 09:02h

Nogometaši Vodica ove su subote odigrali prvu, povijesnu trećeligašku utakmicu na svojim Račicama. Odmah su stigli do prve pobjede, s 2:1 pobijedili su Split.

Dan prije utakmice iz HNS-a stigla je obavijest kako će Vodičani od sada svoje domaće utakmice moći igrati na svom terenu. Marenzijevu su momčad tako ugostili baš na svojim Račicama.

Toni Rendić golom iz slobodnog udarca u 27. minuti donio je vodstvo Vodicama, te oduševljenje na tribinama. Split je preko Keleza izjednačio u 68. minuti, a pobjedu domaćoj momčadi osigurao je Ivan Andrej Tabula deset minuta kasnije. Zanimljivo, Tabula se pokazao kao odličan jocker s klupe.

- Čekali smo je i evo je, prva povijesna pobjeda na domaćem terenu i vjerujem da Vodice sada očekuju ljepši dani. Split je jako kvalitetna momčad koja je imala svoje periode i šanse. Uspjeli smo sve to prebroditi, zabiti dva lijepa pogotka. U idućem kolu gostujemo u Dubrovniku i u nju ulazimo s više samopouzdanja, rekao je za Infovodice.com trener Vodica Zoran Slavica.