Ulaz besplatan

Na Šubićevcu finale županijskog nogometnog Kupa: Vodice brane naslov, Zagora želi duplu krunu

Nogomet   |   Autor: ŠibenikIN   |   30.05.2023 u 16:07

Facebook Naši Tići/arhiva
Ove srijede doznat ćemo tko je pobjednik nogometnog Kupa Šibensko-kninske županije. Finalni dvoboj igra se na Šubićevcu, a za trofej se bore Vodice i Zagora.

Ta su dva kluba, kao i prošle sezone, još jednom izborila finalnu utakmicu. Lani su slavili Vodičani s 3:0. Kako će biti ovog puta?

Vodičani su do sada Kup osvajali osam puta, žele osvojiti i deveti. Protivnik s Borovišta u zadnju utakmicu sezone ulazi kao prvak 3. HNL-jug, sezonu žele završiti s još jednim trofejom.

Osim pobjedničkog pehara pobjeda donosi i nastup u pretkolu Hrvatskog nogometnog Kupa u novoj sezoni.

Ulaz na finalni dvoboj županijskog Kupa je slobodan, a utakamica se igra ove srijede na Šubićevcu s početkom u 18 sati.