OBJAVA: 09.06.2016, 15:42h   •   IZMJENA: 09.06.2016, 15:42h   komentara   •     ISPIŠI

Druga kvalifikacijska utakmica za viši rang

Ništa od 3. HNL-jug za DOŠK: GOŠK u zadnjih pola sata osigurao pobjedu

U drugoj kvalifikacijskoj utakmici za ulazak u 3. HNL jug nogometaši drniškog DOŠK-a doživjeli su poraz. U Dubrovniku je domaćin GOŠK slavio s 3:0 čime je osigurao plasman u viši rang.

Facebook NK DOŠK Ništa od 3. HNL-jug za DOŠK: GOŠK u zadnjih pola sata osigurao pobjedu
09.06.2016, 15:42h

Nakon 0:0 na Podvornici, nogometaši drniškog DOŠK-a, i u Dubrovniku su imali svojih šansi. U prvih 45 minuta golova nije bilo, a Drnišani su u jednoj situaciji, kad bi njihov igrač išao sam na golmana domaćin, zaustavljeni sviranjem zaleđa, iako je iz snimke sasvim jasno da nedozvoljene pozicije nije bilo.

Dubrovčani su do prednosti došli u 59. minuti golom Ivaniševića, u 70. Veraja je povisio na 2:0, a konačan rezultat postavio je Cicijelj u 75. minuti.

GOŠK će tako sljedeće sezone igrati u Trećoj HNL – jug, dok će Drnišani ponovno igrati Županijsku ligu ili Međužupanijsku (ovisno o tome kakva će odluka Županijskog nogometnog saveza).

što je prva utakmica u Drnišu završila bez pogodaka, u Lapadu je GOŠK pred gotovo 300 gledatelja slavio s 3:0. Nije bilo pogodaka u prvih 45 minuta, a onda se u nastavku otvorilo. Prvi je pogodio u 59. minuti Ante Ivanišević, zatim u 70. minuti Domagoj Veraja te u 75. minuti Baldo Cicijelj.