Od Domžala

Novi poraz u slovenskom dijelu priprema: Za Šibenik zaigrao i Ivan Delić

Nogomet   |   Autor: Š.I.   |   02.07.2021 u 21:04

Facebook HNK Šibenik
Nogometaši Šibenika doživjeli su i drugi poraz na slovenskom dijelu priprema. Nakon Bačke Topole (1:0), porazio ih je slovenski prvoligaš Domaže. Bilo je 2:1 za slovenski sastav.

Šibenčani su poveli: zabio je Deni Jurić koji se vratio u momčad nakon potpisa za Dinamo prethodni dan. Iskoristio je ubačaj Marina i svoje doveo u vodstvo, bilo je to u 28. minuti utakmice.

Pred kraj poluvremena Slovenci, za koje igra i dugogodišnji Šibenikov igrač Zeni Husmani, stigli su do izjednačenja: iz blizine je poentirao Kolobarić.

U drugom dijelu brojne promjene na obje strane, a Domžale su do pobjede stigle u 57. minuti kad je Đakovićevu mrežu naciljao Jakupović.

Za Šibenik je u ovoj utakmici zaigrao od prve minute i napadač Ivan Delić. Riječ je o nekadašnjem Hajdukovu igraču koji je prošlu polusezonu odradio u Slaven Belupu.

Do kraja slovenskog dijela priprema Šibenik će odigrati još jednu utakmicu: protivnik je Spartak Moskva u Austriji, a susret je na rasporedu u ponedjeljak.

DOMŽALE – ŠIBENIK 2:1 (1:1)
DOMŽALE: Mulalić, Žinič (od Adamov), Vuklišević, Klemenčič (od 85. Alić), Svetlin (od 87. Saitoski), Kolobarić (od 75. Podlogar), Ibričić (od 71. Pišek), Kait (od 87. Ostojić), Šoštarič, Jakupović, Husmani. Trener: Dejan Đuranović.
ŠIBENIK: Rogić (od 46. Đaković), Mesa (od 64. Mena), Kvesić (od 70. Mina), Batarelo (od 73. Grdić), Bilić, Sahiti (od 57. Bedoya), Jurić, Ćurić, Cole (od 76. Rak), Delić (od 73. Cvetković), Marin. Trener: Mario Rosas.