OBJAVA: 29.04.2015, 08:10h   •   IZMJENA: 29.04.2015, 08:10h   komentara   •     ISPIŠI

Šibenski nogometaš u Rumunjskoj

arhiva Odličan nastup Antonija Jakoliša: Ušao s klupe i asistirao za preokret i pobjedu
29.04.2015, 08:10h

Šibenčanin na privremenom radu u Rumunjskoj Antonio Jakoliš bio je ključan igrač u pobjedi svoje momčadi. U samo 15 minuta koliko je proveo na terenu asistirao je za oba pogotka i pobjedu od 2:1.

U 29. kolu prvenstva Cluj je na domaćem travnjaku ugostio Concordiju. Vodili su gosti s 1:0 nakon prvog dijela, a domaći je trener Jakoliša u igru poslao u 76. minuti.

Prvi ubačaj s desnog boka u 87. minuti donosi izjednačenje, da bi u četvrtoj minuti sudačke nadoknade još jedan centaršut s desnog boka Jakoliša pronašao suigrača koji trese mrežu za pobjedu od 2:1.