OBJAVA: 29.01.2020, 16:46h   •   IZMJENA: 29.01.2020, 16:46h   komentara   •     ISPIŠI

U subotu novi test

Pet komada u drugoj prijateljskoj utakmici: Šibenik uvjerljiv u Hrvacama

Facebook HNK Šibenik Pet komada u drugoj prijateljskoj utakmici: Šibenik uvjerljiv u Hrvacama
29.01.2020, 16:46h

Nogometaši Šibenika zabilježili su još jednu pobjedu u pripremnom razdoblju. S 5:0 slavili su na gostovanju kod trećeligaša Hrvaca.

Nakon pobjede od 3:1 protiv Primorca iz Biograda, odnosno neodigrane utakmice protiv Solina, momčad Krunoslava Rendulića ove je srijede igrala kod trećeligaša u općini u okolici Sinja.

Juričić je u 36. minuti prvi načeo mrežu domaćina. Do poluvremena rezultat se nije mijenjao. Na poluvremenu narančasti su promijenili kompletnu momčad, a stigla su onda i još četiri gola.

Rak je u 61. minuti povisio na 0:2. Dva puta mrežu Hrvaca trese Antunović, u 65. i 80. minuti, a u strijelce se upisao i Španja i to u 74. minuti.

Sljedeći test Šibenčani imaju u subotu kad će na Šubićevcu ugostiti Croatiju iz Zmijavaca.

HRVACE – ŠIBENIK 0:5 (0:1)
Strijelci: Juričić 36', Rak 61', Antunović 65', 80', Španja 74'
Šibenik: Labrović, Pranić, Pandža, Grdić, Pajić, Ćurić, Barišić, Maleš, Kendeš, Laća, Juričić. II. poluvrijeme: Rogić, Blaić, Vukorepa, Bilić, Musa, Bulat, Španja, Celić, Rak, Prince, Antunović. Trener: Krunoslav Rendulić.