Strijelci Škugor i A. Marin

Pobjedom nad Opatijom nogometaši Šibenika zaključili medulinske pripreme

Nogomet   |   Autor: ŠibenikIN   |   21.01.2022 u 14:14

Facebook HNK Šibenik
Nogometaši Šibenik zaključili su medulinske pripreme. U zadnjoj utakmici pobijedili su Opatiju rezultatom 2:0, golovima Duje Škugora i Antonia Marina.

Nakon desetak dana provedenih na istarskom poluotoku nogometaši Šibenika vraćaju se danas na svoj Šubićevac.

U posljednjoj od četiri utakmice u Medulinu Šibenčani su s 2:0 pobijedili Opatiju. Narančasto-crne u vodstvo je doveo Duje Škugor u 34. minuti, a pobjedu je deset minuta prije kraja potvrdio Antonio Marin.

S dvije pobjede (Opatija i ACS Foresta suceava) i dva poraza (Žarkovo, Istra 1961) momčad Ferde Milina tako je zaključila ovozimske pripreme.

Prva utakmica u proljetnom dijelu sezone na rasporedu je sljedeće subote (17:05 sati) kad na Šubićevac stiže Hajduk.

Šibenik je protiv Opatije počeo u sljedećem sastavu: Rogić, Batarelo, Skorup, Klopp, Damjanić, Grdić, Attys, Škugor, Vidović, Mehmeti, M. Jakoliš. Trener: Ferdo Milin.