OBJAVA: 22.02.2019, 16:49h   •   IZMJENA: 22.02.2019, 16:49h   komentara   •     ISPIŠI

Posljednja pripremna utakmica uoči starta polusezone

Poraz na Poljudu: Primili pet golova, više nego u svim utakmicama do sada

U posljednjoj, osmoj prijateljskoj utakmici ove zime nogometaši Šibenika poraženi su s 5:3 na pomoćnom travnjaku Poljuda od Hajduka 2.

22.02.2019, 16:49h

Tri pogotka (od čega jedan autogol) primili su nogometaši Šibenika u dosadašnjih sedam pripremnih utakmica. A danas na Poljudu loptu iz mreže morali su vaditi čak pet puta.

Prvi put u 14. minuti kad je poentirao Blagaić. Teklić je u 25. povisio na 2:0, a s bijele točke Kreković u 35. minuti na 3:0. Svoje prilike u prvom dijelu Šibenčani nisu uspijevali iskoristiti sve do 41. minute kad je Kendeš smanjio na 3:1.

U nastavku Kukec smanjuje na 3:2 u 55., da bi Bulat svojim trećim golom u pripremama u 64. minuti izjednačio rezultat. Nije tu bio kraj golovima: domaćin je u završnici postigao još dva, preko Prtajina i Vojkovića za konačnih 5:3.

S ovom utakmicom zaključene su pripreme i sve se misli usmjeravaju prema prvenstvu, prema prvom proljetnom kolu i gostovanju kod Osijeka 2.

HAJDUK II - ŠIBENIK 5:3 (3:1)
Strijelci: 1:0 Blagaić (14), 2:0 Teklić (25), 3:0 Kreković (35-11 m), 3:1 Kendeš (41), 3:2 Kukec (55), 3:3 Bulat (64), 4:3 Prtajin (81), 5:3 Vojković (87)
HAJDUK II: Ljubić (od 46. Matijaš), Ševelj (od 46. Radić), Vušković, Dellova, Ciprić (od 46. Bašić), Kosić (od 46. Martinović), Pršir (od 60. Prtajin), Teklić (od 67. Vojković), Blagaić, Bajić, Kreković (od 60. Špikić).
ŠIBENIK: Labrović, Pecolaj, Vukorepa, Bilić, Blaić, Barišić, Bulat, Kukec, Kendeš, Celić, Prince. Klupa: Galešić, Lokin, Rogić, Roca, Pandža, Stanić, Maleš, Fuštin.