OBJAVA: 24.11.2018, 19:31h   •   IZMJENA: 24.11.2018, 19:31h   komentara   •     ISPIŠI

Domaćin minimalno slavio

Poraz za kraj jesenskog dijela sezone: Šibenik u Dugopolju ostao na plus pet

Milan Balaban Poraz za kraj jesenskog dijela sezone: Šibenik u Dugopolju ostao na plus pet
24.11.2018, 19:31h

Porazom u Dugopolju nogometaši Šibenika zaključili su jesenski dio sezone. Poraženi su s 1:0 na teškom travnjaku. Dugu zimsku pauzu gledat će s vrha prvenstvene ljestvice i to s pet bodova prednosti nad Varaždinom.

Imali su narančasti priliku za bijeg na plus osam uoči zaostalog susreta devetog kola u Dugopolju. No, nisu uspjeli, a nije da prilika za bolji rezultat nisu imali i u ovom susretu.

Mreže su mirovale u prvom dijelu, a jedini pogodak pao je u 55. minuti kad je Kiš matirao Labrovića.

Šibenčani su svoje prilike imali i u prvom i u drugom poluvremenu, zaustavljao ih je i okvir gola, ni sreća im nije bila naklonjena. Ali mrežu domaćina nisu uspjeli pogoditi, oni pak jesu, iskoristili su priliku koja im se ukazala i na kraju su slavili pobjedu.

Momčad Borimira Perkovića na zimsku pauzu ide s pet bodova prednosti nad Varaždinom, a drugi dio otvara gostovanjem kod Osijeka 2.

DUGOPOLJE – ŠIBENIK 1:0 (0:0)