OBJAVA: 10.01.2021, 17:39h   •   IZMJENA: 10.01.2021, 17:39h   komentara   •     ISPIŠI

Pripremna utakmica

Pripreme u Medulinu nogometaši Šibenika otvorili porazom od Istre 1961

Facebook HNK Šibenik/arhiva Pripreme u Medulinu nogometaši Šibenika otvorili porazom od Istre 1961
10.01.2021, 17:39h

Nogometaši Šibenika odigrali su ove nedjelje prvu od tri planirane prijateljske utakmice na pripremama u Medulinu. Poraženi su od prvoligaša Istre 1961 rezultatom 2:0.

Momčad Krunoslava Rendulića otputovala je u subotu na istarski poluotok, na sedmodnevne pripreme uoči nastavka prvoligaških dvoboja. Uz niz treninga, odradit će Šibenčani i tri prijateljske utakmice.

U prvoj od njih, odigranoj danas u okviru 7. Arena Cupa, poražen je Šibenik s 2:0 od momčadi s Aldo Drosine. U prvom dijelu, po hladnom vremenu i lošem terenu, golova nije bilo, da bi u nastavku Budicinova momčad s dva gola Fuentesa stigla do pobjede.

Rendulić je u svoju momčad podijelio u dvije skupine, s tim da su igrači svake skupine odigrali po 45 minuta.

U srijedu Šibenik, također u Medulinu, igra protiv drugoligaša Međimurja.

ISTRA 1961 -  ŠIBENIK  2:0 (0:0)
Strijelci: 1:0 Fuentes (61), 2:0 Fuentes (67)
Istra 1961: Juric, Hujber, Tomašević, Einar, Sergi, Blagojević, Ivančić, Gyu, Lisica, Špoljarić, Guzina.II. poluvrijeme: Paus, Navarro, Kim, Perković, Vojković, Halilović, Perera, Gržan, Vuk, Lončar, Fuentes, Miljanić.
Šibenik: Labrović, Pandža, Jurić, Niko Rak, Alimi, Todorovski, Bulat, Španja, Grdić, Nikola Rak, Ćurić. II. poluvrijeme: Rogić, Mesa, Kvesić, Pajić, Bilić, Sahiti, Mena, Martin, Batarelo, Ampem, Laća.