U Glavicama protiv Zrinjskog Mostar

Prva pobjeda nogometaša Šibenika u pripremama, strijelci Yordi i Lopez

Nogomet   |   Autor: Š.I.   |   26.06.2021 u 22:33

Facebook HNK Šibenik
Nogometaši Šibenika upisali su prvu pobjedu u ovoljetnim pripremama. U Glavicama pored Sinja s 2:1 pobijedili su Zrinjski Mostar, a strijelci su bili Yordi i Lopez.

Nakon remija na Unešiću protiv Zagore gdje su priliku dobili brojni igrači na probi, u Glavicama je trener Rosas na travnjak poslao i one igrače koji su taj susret preskočili.

Već u ranoj fazi utakmice njegova se momčad našla u zaostatku. Mostarci su poveli golom Bilbije u šestoj minuti.

U 41. minuti prvog poluvremena Yordi je izjednačio na 1:1. Najbolji Šibenikov strijelac iz prošle sezone Deni Jurić iskoristio je jednu povratnu lopte protivničkog igrača, s lijeve strane dao prizemnu loptu na 5-6 metara za Yordija koji lako pogađa za izjednačenje.

Rezultat se nije mijenjao sve do 86. minute. Vratar Đaković ispucao je dugu loptu, Bailone je glavom produžio loptu prema kaznenom prostoru gostiju. Među dvojicom braniča Zrinjskog je Alejandro Lopez koji koristi krivo vraćanje lopte jednog od tih braniča i šalje loptu u mrežu.

U ponedjeljak šibenska delegacija putuje na pripreme u Sloveniju, a sljedeća utakmica na rasporedu je u srijedu protiv Bačke Topole.

Početni sastav Šibenika: Rogić, Batarelo, Bilić, Perić, Kvesić, Bačelić-Grgić, Ćurić, Yordi, S. Sahiti, Marin, Jurić. Još su igrali: Đaković, Mina, Da Silva, Mena, Lopez, Bailone. Trener: Mario Rosas.