OBJAVA: 05.02.2020, 17:10h   •   IZMJENA: 05.02.2020, 17:10h   komentara   •     ISPIŠI

Bez postignutog gola

www.hnk-sibenik.hr/arhiva Prvi poraz nogometaša Šibenika u pripremama: Po orkanskoj buri slavilo Dugopolje
05.02.2020, 17:10h

Nogometaši Šibenika doživjeli su prvi poraz u pripremama ove sezone. Na gostovanju u Dugopolju istoimeni domaćin pobijedio je s 2:0.

Nakon tri pobjede (Primorac Biograd, Hrvace, Croatia) stigao je i prvi poraz za šibenske nogometaše. I to po velikoj buri koja je bila ogroman protivnik za oba sastava.

U prvom dijelu, dok su Šibenčani igrali u ovom trenutku u najjačem sastavu, Modri su bili bolji, imali su više šanse. Ali Kukec, Juričić i Prince nisu iskoristili šanse koje su imali.

Domaćin je poveo u 59. minuti (do tada bezopasni) i to nakon pogreške Šibenikova vratara Rogića. Četiri minute prije kraja Dugopolje je preko Čerine povećalo svoju prednost.

Zbog ozljeda nisu nastupili Antunović i Musa.

Sljedeća utakmica na rasporedu je u subotu, 8. veljače kad će na Šubićevcu gostovati Široki Brijeg.

Dugopolje – Šibenik 2:0 (0:0)
Dugopolje, stadion Hrvatskih vitezova Dugopolje
Strijelci: Chinedu 59 , Čerina 86'
Šibenik: Labrović (od 46. Rogić), Pajić, Vukorepa, Pandža, Pranić, Bulat, Ćurić, Nikola Rak, Kukec, Prince, Juričić. Od 60. minute u igri su: Blaić, Barišić, Grdić, Bilić, Niko Rak, Španja, Celić, Laća, Maleš, Kendeš.