OBJAVA: 06.03.2016, 19:22h   •   IZMJENA: 06.03.2016, 19:27h   komentara   •     ISPIŠI

Županijska nogometna liga

Prvijenac Pervana i novi gol Banića Šibeniku 2 donijeli pobjedu u Tribunju

06.03.2016, 19:22h

I drugi put ovog proljeća Šibenik 2 zabilježio je pobjedu (ukupno petu u osam utakmica). Nakon pobjede u Vrlici, slavili su u Tribunju kod Mladosti. Pobijedili su narančasti s 2:1, a pobjednički je gol ponovno postigao Stipan Banić. Prije toga, Šibenčane je u vodstvo eurogolom doveo Marko Pervan.

Ono što nije uspjelo prvoj momčadi, ostvariti i drugu proljetnu pobjedu, jest drugoj momčadi u ŽNL. Do vodstva su prvi stigli domaćini eurogolom Krešimira Vunića u 13. minuti. A u 34. minuti stiže izjednačenje: još jedan eurogol, ovog puta Marka Pervana. Bio je to njegov prvi nastup za Šibenik, a Labrović je najavio da bi već od sljedeće utakmice mogao zaigrati i za prvu momčad.

U 76. minuti novi gol Šibenika, a autor je Stipan Banić koji je i u prošlom kolu zabio gol, za pobjedu u Vrlici. Zanimljivo, Banić je već na 11 postignutih golova u Županijskoj ligi, no, službeno ima samo pet golova i treći je strijelac lige. Razlog? Izbrisani su rezultati protiv klubova koji su odustali u ligi, pa je Banić ostao bez više od polovice postignutih golova.

A iz tribunjske utakmice vrijedi izdvojiti i odličnu partiju Luke Fuština.

ŠIBENIK 2: P. Stanić, Vidas, Španja, Perica, Milić, Jurić, Fuštin, Banić, Šimat (od 60. Buva), Pervan (od 64. Kranjac), Imširović. Trener: Anđelko Godinić.