OBJAVA: 17.04.2016, 22:17h   •   IZMJENA: 17.04.2016, 22:22h   komentara   •     ISPIŠI

Vikend mlađih kategorija HNK Šibenika

Š. I. Prvoligaški porazi u Rijeci, mlađi pioniri poraženi na Poljudu, dvije pobjede pionira i kadeta
17.04.2016, 22:17h

Mlađe kategorije HNK Šibenika i ovog su vikenda bile vrlo aktivne. Prvoligaši su bili u Rijeci gdje su doživjeli dva poraza, mlađi kadeti, najbolja momčad lige, doživjeli su poraz, a po dvije pobjede zabilježili su pioniri i kadeti u Dalmatinskoj ligi.

U 23. kolu Prve HNL Šibenik je gostovao u Rijeci. Pioniri su poraženi s 2:0, dok su kadeti doživjeli još uvjerljiviji poraz, bilo je 7:0 za domaćine.

Mlađi pioniri doživjeli su poraz kod konkurenta za naslov, splitskog Hajduka. Bilo je 2:0 za Splićane. A juniori su još teže stradali od Splićana, bilo je 5:0.

Pioniri i kadeti imali su u Dalmatinskoj ligi dvostruki program. Prvo su u subotu odigrali 20. kolo protiv Primorca iz Stobreča. Pioniri su pobijedili s 1:0 pogotkom Gabrijela Stojaka. Kadeti su pobijedili s 4:1, strijelci su Duje Pešić dva puta, Beni Huseljić i Roko Bulat.

U nedjelju su odigrali odgođeno 18. kolo protiv Jadrana iz Ploča. Pioniri su protiv fizički nadmoćnijeg protivnika pobijedili 1:0 prekrasnim golom Tomislava Kumana na izmaku prvog poluvremena. Kadeti su odigrali svoju najbolju utakmicu do sad i pobijedili s 3:0. Sva tri gola su pala u drugom poluvremenu, a strijelci su bili Luka Celić, Tomas Pirija i Beni Huseljić.