OBJAVA: 20.07.2019, 20:39h   •   IZMJENA: 20.07.2019, 20:39h   komentara   •     ISPIŠI

Prva prijateljska utakmica

www.hnk-sibenik.hr/arhiva Remi nogometaša Šibenika u Zmijavcima kod novog drugoligaša, strijelci Maleš i Pandža
20.07.2019, 20:39h

Nogometaši Šibenika odradili su ove subote prvu pripremnu utakmicu. Gostovali su kod novog drugoligaša Croatije u Zmijavcima, a susret je završen bez pobjednika – 2:2.

U drugom tjednu priprema Krunoslav Rendulić sa suradnicima po prvi je put dobio priliku pogledati momčadi u jednoj utakmici. Do sada je novi trener svoje igrače na djelu imao prilike gledati samo kroz treninge.

U utakmici u Zmijavcima koristio je Rendulić 25 igrača. Vratari su odradili svaki po pola sata, a ostatak je momčadi podijelio u dvije ekipe. Izvan tog ostali su samo mladi Lokin i Abramović koji su priliku dobili u drugom poluvremenu.

Zbog lakših ozljeda nisu igrali Luka Fuštin i Martin Pajić, odnosno od ranije ozlijeđeni  Ivan Antunović i Yusuf Musa. Novi igrači koji su se priključili ovog ljeta su igrali, osim Drage Lovrića koji neće nositi šibenski dres u novoj sezoni.

A strijelci su u remiju, nakon što su narančasti gubili 1:0 na poluvremenu, bili Josip Maleš i Boris Pandža.

Vrijedi izdvojiti da su prve minute u seniorskom dresu Šibenika baš u Zmijavcima upisala dva nadarena igrača iz mlađih kategorija kluba, dva Ivana – Laća i Radomirović.

Sljedeća utakmica na rasporedu je u Biogradu protiv Primorca sljedećeg tjedna.

ŠIBENIK: Labrović (od 30. Đaković), Radomirović, Bilić, Vukorepa, Pranić, Bulat, Celić, Španja, Kendeš, Vidović, Juričić. II. poluvrijeme: Đaković (od 60. Rogić), Blaić, Pandža, M. Barišić, Musić, Ćurić, B. Barišić, Kukec, Maleš, Prince, Laća. Još su igrali: Lokin, Abramović. Trener: Krunoslav Rendulić.