OBJAVA: 16.11.2019, 16:10h   •   IZMJENA: 16.11.2019, 18:04h   komentara   •     ISPIŠI

Prijateljska utakmica

Milan Balaban/arhiva Remi Šibenika kod premijerligaša Zrinjskog u Međugorju: Antunović dvostruki strijelac
16.11.2019, 16:10h

Još jednu pauzu u prvenstvu nogometaši Šibenika iskoristili su za odigravanje prijateljske utakmice protiv kvalitetnog protivnika. Ovog puta bio je to Zrinjski iz Mostara, član Premijer lige BIH. Dva su puta narančasti vodili, golovima Antunovića, a Mostarci su uspjeli doći do izjednačenja – 2:2.

Nakon hrvatskih prvoligaša Rijeke i Lokomotive, momčad Krunoslava Rendulića i u ovoj je pauzi zbog nastupa reprezentacije aktivna. U Međugorju su se sučelili sa Zrinjskim, trenutno petoplasiranom momčadi najvišeg ranga BIH nogometa.

U prvom dijelu mreže su mirovale, da bi u nastavku pala četiri pogotka. Odmah na otvaranju Ivan Antunović zatresao je mrežu Zrinjskog: prvo u 48.,  a potom i u 51. minuti.

Mostarci su smanjili u 59. minuti golom Čurjurića iz jedanaesterca, a do konačnih 2:2 stigli su u 90. minuti preko Pezera.

Iz šibenskog kluba stižu i još dvije vijesti, vezano za termine sljedećih utakmica. Nakon subotnje domaće utakmice protiv Dubrave TK na Šubićevcu, Šibenčani će 29. studenog (petak) gostovati kod Dugopolja. Utakmica je pomaknuta dan ranije budući da će se Kup susret protiv Lokomotive na Šubićevcu umjesto u srijedu, 4. prosinca, igrati u utorak, 3. prosinca.

ZRINJSKI – ŠIBENIK 2:2 (0:0)
Zrinjski: Brkić (od 46. Soldo), Kadušić, Rugašević (od 46. Barišić), Gojković, Barbarić, Rustemović (od 46. Čirjak), Čurjurić (od 60. Peter), Zlomislić (od 60. Uche), Mandić, Tičinović (od 60. Šovšić), Kunić (od 46. Lendrić).
Šibenik: Rogić, Blaić, Pandža, Juričić, Rak, Musa, Barišić, Celić, Grdić, Laća, Ćurić (još su igrali Labrović, Antunović, Kukec, Bulat, Vukorepa, Radomirović, Prince, Pajić, Pranić, Maleš, Bilić).