OBJAVA: 29.01.2019, 17:52h   •   IZMJENA: 29.01.2019, 17:52h   komentara   •     ISPIŠI

U petak protiv Junaka

Šestica u prvoj pripremnoj utakmici: HNK Šibenik uvjerljiv protiv Zagore

Š.I. Šestica u prvoj pripremnoj utakmici: HNK Šibenik uvjerljiv protiv Zagore
29.01.2019, 17:52h

Nogometaši Šibenika odradili su prvu pripremnu utakmicu. Vrlo su uvjerljivo, s čak 6:0, pobijedili trećeligaša Zagoru iz Unešića na pomoćnom travnjaku na Šubićevcu.

Trener Borimir Perković na travnjak je poslao dvije kombinirane momčadi, pa je tako već na poluvremenu promijenio svih 11 igrača. Odnosno deset, jer trojica vratara pravilno su rasporedila svoju minutažu (po 30 minuta). Na klupi su tada ostali samo najmlađi, Bujas i Musić, koji su svoje minute dobili u samoj završnici. A jedini igrač koji zbog lakše ozljede nije igrao bio je Ivan Roca.

Mreža se prvi put zatresla u 31. minuti kad je mladi Marko Bulat matirao svog prezimenjaka na vratarima trećeligaša s Borovišta. Samo pet minuta kasnije novi gol, lijepo je mrežu naciljao Davor Kukec. S tim se rezultatom otišlo na odmor.

U nastavku još su četiri gola završila u mreži gostiju. Prvo je u 70. minuti Jurišić u vlastitu mrežu skrenuo ubačaj Princea. Potom se u strijelce upisuje Antunović, a nekoliko minuta kasnije i Maleš nakon odlične dubinske lopte Stanića. S dvije odlične obrane istaknuo se u završnici Šibenikov vratar Labrović, da bi za konačan rezultat u 90. minuti pogodio Prince.

Novi test Šibenik ima ovog petka protiv sinjskog Junaka.

ŠIBENIK – ZAGORA 6:0 (2:0)