SADA ČITATE
          OBJAVA: 31.05.2019, 17:44h   •   IZMJENA: 31.05.2019, 21:22h   komentara   •     ISPIŠI

Svi na uzvrat u Pulu

ŠibenikIN Šibenik nije uspio pobijediti Istru, iako je imao inicijativu: Optimizam vlada među navijačima, može se s Puležanima
PIŠE Šibenik IN
31.05.2019, 17:44h

Prva utakmica kvalifikacija za prvu Hrvatsku nogometnu ligu između HNK Šibenika i NK Istre završena je rezultatom 1:1.

NOVO 21,00

Šibenik je imao incijativu u drugom poluvremenu, ali nije mogao zabiti gol. Na uzvrat za tri dana ide se s rezultatom koji odgovara Istri, ali među navijačima 'narančastih' vlada optimizam jer su na današnjoj utakmici vidjeli da se Šibenik može nositi s prvoligašem. Uskoro stiže opsežan izvještaj s utakmice.

RANIJE  20,22

U drugom poluvremenu igra se puno aktivnije, ali bez izglednijih prilika. Najbolja je bila ona Kukeca u 59 minuta, kad je s 25 metara pucao topovski malo iznad grede. Ostaje 1:1. Funcuti su pripremili bakjladu, a nekoliko ih je završilo u terenu. Nad Najvatrenijim navijačima nadvio se crni dim koji se brzo rasplinuo.

RANIJE 20,05

Počelo je drugo poluvrijeme. Narančastima trenutni rezultat nikako ne odgovara pred uzvrat u Puli. Očekuje se agilnija igra Šibenika. Oba trenera ostala su pri istim sastavima.

RANIJE 19,50

Poluvirijeme je, ostalo je 1:1 golovima Kukeca i Fuentesa. Pri kraju prvog dijela utakmice Šibenik je par puta ozbiljno zaprijetio Istri. Borba je uglavnom na sredini terena.

RANIJE 19,15

U 12 . minuti Šibenik vodi 1:0. Gol je zabio Davor Kukec. Ali već u idućoj minuti, dok se slavlje nije ni stišalo, Istra izjednačuje. Zabio je opasni Adrian Fuentes.

RANIJE 19,00

Kao što se i očekivalo, stadion je skoro pun. Sportskim žargonom rečeno, vrijeme je idealno za igru, tek puše nešto jači vjetar.

Gostojući navijači Demoni bacili su jednu baklju u teren na početku utakmice.Naravno, tu su i naši Funcuti.