OBJAVA: 08.02.2020, 18:01h   •   IZMJENA: 08.02.2020, 18:01h   komentara   •     ISPIŠI

Prvi remi ove zime

Šibenik odigrao bez pobjednika protiv BIH premijerligaša Širokog Brijega

Milan Balaban Šibenik odigrao bez pobjednika protiv BIH premijerligaša Širokog Brijega
08.02.2020, 18:01h

Po prvi put u pripremama ove zime nogometaši Šibenika odigrali su neodlučenu utakmicu. Remizirali su na Šubićevcu protiv BIH premijerligaša Širokog Brijega, bilo je 1:1.

U zanimljivoj utakmici protiv trenutno sedmoplasirane momčadi najjačeg ranga BIH nogometa, narančasti nisu uspjeli doći do nove pobjede. Poveli su u 59. minuti golom glavom Luke Juričića, nakon odličnog ubačaja s desne strane Martina Pajića.

Četiri minute prije kraja utakmice gosti su stigli do izjednačenja, zabio je Jurić. Prilika je bilo još, na obje strane, ali osim dva već spomenuta gola mreže se više nisu tresle.

Za narančaste u ovoj utakmici nisu nastupili Nikola Rak (privatni razlozi, suglasnost kluba) i Yusuf Musa (zbog ozljede).

Nakon tri pobjede (Primorac, Hrvace i Croatia), te jednog poraza (Dugopolje), Šibenčani su upisali i prvi remi. A do početka sezone čeka ih još samo generalka protiv Hajduka 2 na Šubićevcu sljedeće subote.

ŠIBENIK – ŠIROKI BRIJEG 1:1 (0:0)