U Glavicama

Šibenik remizirao protiv Posušja uoči priprema na Kupresu

Nogomet   |   Autor: ŠibenikIN   |   22.07.2023 u 20:23

Facebook HŠK Posušje
U Glavicama pored Sinja nogometaši Šibenika odigrali su novu pripremnu utakmicu. Protivnik je bio Posušje, a susret je završen rezultatom 2:2.

Šibenik je poveo u ranoj fazi utakmice, mrežu protivnika naciljao je Kolumbijac Carlos Torres. Iskusni Gabrijel Boban izjednačio je na 1:1 u 28. minuti. Na predah se otišlo sa šibenskom prednošću, jer je Josip Majić naciljao mrežu Kolića tri minute prije kraja prvog poluvremena.

U drugom dijelu pao je samo jedan pogodak i to u šibensku mrežu. Precizan je u 69. minuti bio Begić.

U momčadi Šibenika nije bilo ozlijeđenog Osmankovića, a zaigrao je Saudijac Bouri koji se nalazi na probi (igra na poziciji zadnjeg veznog).

Šibenik sutra putuje na Kupres. Odigrat će već sutra utakmicu protiv GOŠK-a iz Gabele. Potom u srijedu slijedi dvoboj protiv Rame, u petak protiv Tomislavgrada, a dan potom protiv Čelika u Zenici.

Šibenik – Posušje 2:2
Strijelci: Torres 7', Majić 42' – G. Boban 28', Begić 69
Šibenik: Đaković, Pavičić, Ćosić, Gačić, Dujmović, Torres, Roca, Bačelić-Grgić, Marijanović, Majić, Božić. Još su igrali: Mišević, Perić, Baturina, Brajković, Šušnjara, Gulam, Sekulić, Bustos, Kulušić, Čeko, Ivanković, Crljen, Cvijanović, Bouri.
Posušje: Kolić, Krišto, Pavlović, Maglica, Lučić, Boban, Kamenar, D. Begić, Brković, Z. Begić, Stapić. Pričuve: Galić, Kraljević, Mandić, Erick, Marić, Jandrek, Jenjić, Bešlić, Babić, Bekavac i Petrović.