OBJAVA: 03.02.2019, 17:06h   •   IZMJENA: 03.02.2019, 17:08h   komentara   •     ISPIŠI

Po jedan gol u svakom poluvremenu

Nogometaši Šibenika ostvarili su prvu pobjedu u okviru priprema u Medulinu, odnosno ukupno treću ove zime, u isto toliko odigranih utakmica. S 2:0 savladali su FK Krupu, člana Premijer lige BIH.

Facebook HNK Šibenik Treća utakmica, treća pobjeda: Bulat i Celić 'srušili' Krupu, premijerligaša iz BIH
03.02.2019, 17:06h

Nakon dvije uvodne pobjede na umjetnoj travi na Šubićevcu (Zagora, Junak) Šibenčani su ove nedjelje odigrali prvu utakmicu na prirodnoj travi. I izgledalo je to dosta dobro u Medulinu. Momčad Krupe iz Krupe na Vrbasu, Banja Luka nije mogla zaustaviti raspoložene narančaste.

Poveli su Šibenčani neposredno prije odlaska na odmor. Kukec je odigrao za Bulata, a mladi se Šibenikov igrač još jednom ove zime upisao u strijelce. Rotirao je Perković igrače tijekom drugog poluvremena, a potvrda pobjede protiv posljednje plasirane momčadi najvišeg ranga BIH nogometa stigla je u 80. minuti kad se u strijelce upisao Celić.

Trener Perković sa suradnicima u Medulinu na raspolaganju ima 27 igrača, a u konkurenciji za ovu utakmicu, od standardnih prvotimaca, nije bilo samo Ivana Roce koji se tek priključio treninzima s momčadi, nakon nekoliko dana pauze zbog ozljede.

Novi test šibenski nogometaši imaju u utorak, 5. veljače, također u Medulinu, a protivnik je SK Dynamo ČB iz Češke.

ŠIBENIK: Labrović, Pecolaj, Vukorepa, Pandža, Blaić, B. Barišić, Bulat, Kendeš, Kukec, Maleš, Prince. Još su igrali: Rogić, Bilić, Musa, Antunović, Celić, Stanić, Okechukwu, Galešić, Abramović, Lokin. Trener: Borimir Perković.