OBJAVA: 27.10.2019, 08:17h   •   IZMJENA: 27.10.2019, 08:17h   komentara   •     ISPIŠI

Treća HNL jug

U nadoknadi ostali bez bodova: Zagora poražena kod Uskoka, Vodice u Hrvacama

Facebook Naši Tići/arhiva U nadoknadi ostali bez bodova: Zagora poražena kod Uskoka, Vodice u Hrvacama
27.10.2019, 08:17h

U desetom kolu Treće HNL jug županijski predstavnici nisu uspjeli doći do bodova. Zabilježili su i Zagora i Vodice minimalne poraze i to u sudačkoj nadoknadi.

Zagora je s 2:1 poražena kod Uskoka. Već u drugoj minuti Frane Bitunjac Unešićane je doveo u vodstvo. Taj je rezultat stajao sve do same završnice. Domaćin je izjednačio u 88. minuti, da bi u drugoj minuti sudačke nadoknade Unešićani ostali i bez jednog boda nakon novog gola domaćina.

I Vodice su povele, a na kraju ostale bez bodova. Rendić je u 12. minuti Vodičanima donio prednost. Izjednačenje stiže u 79., a duboko u sudačkoj nadoknadi, u četvrtoj minuti, Hrvace postižu novi gol i stižu do pobjede.

Nakon deset odigranih kola (nisu još odigrane sve utakmice ovog kola) Zagora je na desetom mjestu s 11 bodova, dok su Vodice 14. s osam bodova.

U sljedećem kolu Vodice dočekuju Jadran LP, a Zagora dočekuje Zadar.